Keitä me olemme?

Vuonna 2011 perustettu perheyritys

Luonnonkosmetiikan ja luomutuotteiden erikoistukku

Miraz Trading Oy on vuonna 2011 perustettu perheyritys. Tuomme Suomeen ja Pohjoismaihin laadukasta ja helposti lähestyttävää luonnonkosmetiikkaa, sekä herkullisia gourmet- ja luomuelintarvikkeita. Arvostamme pitkiä asiakassuhteita ja uskomme, että paras lopputulos saavutetaan yhteistyöllä. Yhteistyökumppanina olemme luotettava ja joustava. Toimipaikkamme sijaitsee Tampereella ja henkilöstömme
lukumäärä Suomessa ja Ruotsissa on yhteensä 33.

Olemme täyden palvelun itsenäinen ja asiantunteva luonnonkosmetiikan ja luomutuotteiden erikoistukku.

Kaiken tämän takana:

Meidän tiimi

CEO Taneli Jaakonsaari

taneli.jaakonsaari@miraz.fi

Konsernin CEO ja liiketoimintavastaava Jyri Linna

jyri.linna@miraz.fi

Sales Manager Pipsa Immonen

pipsa.immonen@miraz.fi

Sales Manager (Ruotsi) Jan Holsteryd

jan.holsteryd@mirazorganic.se

Key Account Manager Jenni Alin

Key Account Manager Ida-Sofia Mattsson

ida-sofia.mattsson@miraz.fi

Markkinointipäällikkö Ida Hanhiniemi

ida.hanhiniemi@miraz.fi

Vientipäällikkö Tiia Tyynysniemi

tiia.tyynysniemi@miraz.fi

Graafinen suunnittelija Iina Vottonen

iina.vottonen@miraz.fi

Graafinen suunnittelija Sonja Kärki

sonja.karki@miraz.fi

Talouspäällikkö Niko Nieminen

niko.nieminen@miraz.fi

Tilauskoordinaattori Sanna Ammunet

sanna.ammunet@miraz.fi

Tilaus-, laskutus ja asiakaspalveluassistentti Susanne Salmi

Purchasing Manager Carl Öström

carl.ostrom@miraz.fi

Purchasing Manager (verkkokauppa) Iina Roinila

iina.roinila@miraz.fi

Henkilöstöasiantuntija Janna Tuhkanen

janna.tuhkanen@miraz.fi

Asiakaspalvelu- ja tuotevastaava Marianne Puurila

marianne.puurila@miraz.fi

Logistiikkapäällikkö Timo Tyynysniemi

timo.tyynysniemi@miraz.fi

Tukkuvarastopäällikkö Jenna Niinimäki

jenna.niinimaki@miraz.fi

Verkkokauppavarastopäällikkö Jenna Jaakonsaari

jenna.jaakonsaari@miraz.fi

Varastotyöntekijä Krista Parviainen

krista.parviainen@miraz.fi

Verkkokauppatuotevastaava Jenni Korhonen

Varastotyöntekijä Iida-Kaisa Riihimäki

iida-kaisa.riihimaki@miraz.fi

Varastotyöntekijä Tanja Ahlqvist

Varastotyöntekijä Sanni Haapanen

Varastotyöntekijä Mirjami Koivulampi

Varastotyöntekijä Sini Mattila

sini.mattila@miraz.fi

Varastotyöntekijä Atte Virtanen

Varastotyöntekijä (äitiyslomalla) Elli Raikamo

Asiakaskouluttaja Iida Martikainen

iida.martikainen@miraz.fi

Copywriter Miila Louhikkola

miila@houseoforganic.fi

Graafinen suunnittelija (verkkokauppa, äitiyslomalla) Riikka Lilja-Niemi

Graafinen suunnittelija (verkkokauppa) Ann-Christine Mäkelä

ann@houseoforganic.fi

Maahantuontimerkit

Yhteystiedot

Miraz Trading Oy

Y-tunnus: 2380396-5

Ahertajankatu 19, 33720 Tampere

Asiakaspalvelu

Kuluttajat: asiakaspalvelu(at)miraz.fi

Jälleenmyyjät: info(at)miraz.fi, Tel 040 126 1525